מדיניות פרטיות

הפרטיות של הנתונים האישיים שלך היא היבט בסיסי עבורנו. מדיניות זו נועדה להסביר כיצד ולמה מטרות אנו משתמשים במידע שנאסף אודותיך באמצעות האתר. אנא קרא בעיון את מסמך מדיניות הפרטיות. שימוש באתר ובשירותים המוצעים בו, אתה מסכים להיות כפוף לתנאי מדיניות פרטיות זו לגבי המידע שנאסף אודותיך באמצעות האינטרנט. במקרה של ספק או שאלה בנוגע למדיניות זו, אל תהסס ליצור איתנו קשר על-ידי שליחת דוא"ל לכתובת aragon@gotoaragon.com

השימוש והמטרה של הנתונים שנאספו

הנתונים שאנו מבקשים בצורות השונות של האתר שלנו הם רלוונטיים ונחוצים אך ורק לצורך ניהול ועיבוד הבקשה שעשתה לנו ולשלוח לך מידע על השירותים שלנו, ובשום מקרה אין חובה לספק אותם. נתוני ההשלמה המנדטוריים מפורטים בטופס עצמו, וסירובך לספק אותם יביא לכך שאינך מסוגל לעבד את בקשתך. כמו כן הוא מבטיח לנו כי כל המידע שנמסר נכון, נכון ורלוונטי למטרה שלשמה אנו מבקשים זאת.

הנתונים האישיים שיימסרו יישמרו תוך שמירה על יחסים מסחריים, וברגע שייגמר הקשר האמור, ייסגר הזמן שהוקם כחוק לפני שייהרס.
שליחתם מרמזת על הסכמתם המפורשת לשלב אותם בתיקים שבבעלות Sefarad Technologies S.L, כל עוד אנו רואים את זה נוח לניהול של הבקשה שאתה מבקש. על ידי קבלת התיבה בטופס, אתה מסכים לשליחת מידע על השירותים שלנו שעשויים לעניין אותך.

חשוב כי על מנת שנוכל לשמור את המידע האישי שלך מעודכן, להודיע לנו בכל פעם שיש כל שינוי בהם. אחרת, אנחנו לא עונים על האמיתות שלהם. אנו סבורים כי אם לא תסיר במפורש את הנתונים האישיים שלך מתוך ממסד הנתונים שלנו, אתה עדיין מעוניין להמשיך ולשלב אותם עד שהאחראי יראה לנכון וכל עוד הוא מתאים למטרה שלשמה הם התקבלו.

זכויות בעלי עניין

לבעלים של הנתונים האישיים יש את הזכות ל:
לקבל אישור אם האדם האחראי מטפל בנתונים האישיים הנוגעים להם, או לא.
לגשת לנתונים האישיים שלך, וכן לבקש תיקון של נתונים לא מדויקים, או במידת הצורך, לבקש מחיקה שלה כאשר, בין היתר, הנתונים כבר לא נחוצים למטרות שנאספו.
בנסיבות מסוימות, בעלי העניין רשאים לבקש את הגבלת העיבוד של הנתונים שלהם, ובמקרה זה רק האחראי ישמור אותם על מימוש או הגנה על תביעות.
בנסיבות מסוימות ומסיבות הקשורות למצבם המסוים, בעלי העניין עשויים להתנגד לעיבוד הנתונים שלהם.
בנסיבות מסוימות, מכוח זכות הניידות, לבעלי העניין תהיה הזכות לקבל את הנתונים האישיים שלהם בפורמט מובנה של שימוש שכיח וקריאה מכנית ולהעבירו לאחראי אחר.

מימוש זכויות הבעלים:

באמצעות מכתב ממוען לSefarad Technologies S.L , מספר רישיון CIF B-99507204, בכתובת C/Córsega 218, 4º-1ª, 08036, Barcelona בעניין ״הגנת נתונים״.
אם אתה מחשיב שהזכויות שלך לא טופלו כראוי, יש לך את הזכות להגיש תביעה עם הסוכנות להגנה על נתונים ספרדית.

אבטחה בעיבוד, עיבוד מחשב ומשמורת נתונים

Sefarad Technologies S.L מצהירה ומבטיחה כי היא הקימה את כל האמצעים הטכניים העומדים לרשותה כדי למנוע אובדן, שימוש לא נכון, שינוי, גישה לא מורשית וגניבת נתונים המסופקים על ידי משתמשים, מבלי לפגוע בהודעתם כי אמצעי אבטחה באינטרנט אינם הם בלתי חדירים.

קישורים לאתרים צד שלישי

אנחנו לא אחראים על מדיניות הפרטיות או שיטות עבודה של אתרים אחרים גם כאשר הקישור סופק על ידי הדף שלנו. אנו ממליצים לך לקרוא בעיון את המדיניות של כל דף אינטרנט שאתה גולש וצור קשר עם הבעלים או אחראי במקרה של ספק או שאלה.

כמו כן, אם אתה מקבל את הקישור לאתר שלנו באמצעות דף חיצוני, אנחנו לא אחראים על מדיניות הפרטיות או שיטות של דף זה. אנו ממליצים שתקרא בעיון את המדיניות של אותו דף ושאתה יוצר קשר עם הבעלים או אחראי במקרה של ספק או שאלה.

צור עימנו קשר

אם ברצונך ליצור איתנו קשר להצעות או הערות אפשריות בנוגע למדיניות הפרטיות שלנו או לנתונים האישיים שלך, תוכל לשלוח דוא"ל לכתובת aragon@gotoaragon.com